درباره EDIUS

دسته‌بندی: نرم افزار

EDIUS-X-Product-Launch-HD-link.jpg

EDIUS ایده آل ترین نرم افزار ویرایش برای افراد حرفه ای و علاقه مندان به فیلم های بلند پروازانه است. کاربران آن شامل فیلمسازان، روزنامه نگاران ویدیویی، YouTubers، دانشگاه ها، صدا و سیما، استودیوهای فیلم سازی، شرکت های تولیدی و سازمان های دولتی هستند.

EDIUS خلاقیت و بهره وری را محدود نمی کند، زیرا EDIUS به جای ارائه و انتظار - با ثبات سیستم برتر - امکان کار سریع و سریع‌تر را فراهم می کند.

EDIUS از جدیدترین فرمت های ضبط، دوربین ها و کدک ها (codec) به صورت بومی پشتیبانی می کند. این امکان پردازش همزمان چندین لایه 4K را در زمان واقعی، از جمله اصلاح رنگ و فیلترهای اضافی فراهم می کند.

EDIUS رندر در پس زمینه را ارائه می کند تا گردش کار روان، خلاقانه و تقریباً غیرقابل توقف باشد. EDIUS علاوه بر این از راه حل های بسیار پویا (HDR) به روش کاربر پسند از جمله وارد کردن، ویرایش و صادرات متمایز با دیگر رم افزارها را پشتیبانی می کند. این برنامه 64 بیتی همچنین از کارتهای I / O تولیدکنندگانی مانند AJA و Blackmagic Design پشتیبانی می کند و سخت افزار موجود را به صورت یکپارچه ادغام می کند. علاوه بر این، EDIUS شامل یک برنامه پیشرفته Mync برای سازماندهی و به اشتراک گذاری تصاویر و سایر پرونده های رسانه ای است.

با EDIUS هزینه اشتراک وجود ندارد - شما آن را خریداری می کنید ، آن را نگه می دارید - با مجوز دائمی با به روزرسانی رایگان در طول زندگی نسخه EDIUS.

در وب سایت رسمی ادیوس، به شما این فرصت داده می‌شود تا درباره EDIUS بیشتر بدانید ، نسخه آزمایشی 30 روزه EDIUS و موارد دیگر را بارگیری کنید، یک خرده فروش در نزدیکی خود پیدا کنید، پادکست های EDIUS را مشاهده کنید و تجربیات خود را در انجمن با سایر کاربران EDIUS به اشتراک بگذارید. درباره افزونه های اختیاری مورد استفاده در EDIUS مانند فیلترهای صوتی ، جلوه های ویدئویی و برنامه های عنوان اطلاعات کسب کنید و در مورد تمام سخت افزارهای ارائه شده برای EDIUS اطلاعات کسب کنید.

معمولاً پروژه‌های آماده‌ای برای ادیوس وجود دارد که کار تدوین را برای تدوینگر آسان می‌کند. برای تهیه جدیدترین پروژه‌های آماده ادیوس به سایت نشابازار مراجعه نمایید. لینک زیر را ببینید.

https://www.neshabazar.ir/?module=productpage&puc=p1205ee7e4db