چطور از برنامه‌نویسی درآمد کسب کنیم؟

دسته‌بندی: برنامه نویسی کارآفرینی

money-uk-lede-1300x731.jpg

یکی از روش‌های معمول کسب درآمد مستمر از برنامه‌نویسی در دنیا (به‌ویژه در هند و آمریکا)، ساختن پروژه‌های آماده برنامه‌نویسی و فروش آنهاست. نکته جالب اینجاست که حتی افراد مبتدی نیز می‌توانند پس از مدتی کوتاه شروع به فعالیت در این زمینه نمایند. در این روش، برنامه‌نویس اقدام به ساخت یک پروژه کامپیوتری می‌کند و فایل راهنمایی را نیز به صورت توضیحاتی در کنار آن قرار می‌دهد. به‌عنوان مثال، برنامه‌نویسی یک بازی کامپوتری مانند little snake را در زبان C می‌نویسد و آن را منتشر می‌کند.

خیلی از افرادی که به دنبال یادگیری یا حتی یاددهی برنامه‌نویسی هستند همواره به دنبال یافتن پروژه برنامه‌نویسی آماده هستند. دانش‌آموزان و دانشجویان برای یادگیری تمایل به مشاهده یک پروژه برنامه‌نویسی کامل هستند تا تجربه خود را افزایش دهند. معلمان و اساتید پویا نیز به دنبال ارايه پروژه‌هایی نو به دانش‌آموزان و دانشجویان هستند. لذا این دو گروه، از مشتریان بالقوه پروژه‌های آماده برنامه‌نویسی هستند.

معمولاً پروژه‌هایی که قابلیت بصری بالایی دارند مانند ساخت بازی‌های کامپیوتری از جذابیت فروش بالاتری برخوردار هستند. کافی است کمی خلاق باشید و با نگاه به بازی‌های کامپیوتری فراوای که در اطراف شما وجود دارد الگو بگیرید و به زبان ساده شروع به کدنویسی نمایید. اساتید برنامه‌نویسی یا گروه‌های مختلف برنامه‌نویسی در فضاهای مجازی می‌توانند شما را به سمت انجام صحیح پروژه‌ها یاری برسانند. برای دانلود پروژه‌های آماده برنامه نویسی می‌توانید به لینک‌های زیر مراجعه نمایید.


پروژه آماده برنامه‌نویسی کامپیوتر بازی آجرها (Bricks) به زبان C
https://www.neshabazar.ir/?module=productpage&puc=p1225ee952c9

پروژه بازی کامپیوتری بلوک‌های همرنگ به زبان C
https://www.neshabazar.ir/?module=productpage&puc=p1245eed83d3

پروژه آماده برنامه‌نویسی حل جدول سودوکو به زبان C
https://www.neshabazar.ir/?module=productpage&puc=p1285ef34416

برای مطالعه پروژه‌های خوب دیگر می‌توانید کتاب موجود در لینک زیر را تهیه نمایید.
https://www.neshabazar.ir/?module=productpage&puc=p1355f0708ab


بعد از اینکه موفق شدیم پروژه برنامه‌نویسی را تکمیل کنیم کجا می‌توانیم آنها را به فروش برسانیم؟
جواب خیلی ساده است. کافی است به سایت نشابازار www.neshabazar.ir مراجعه نمایید و به عنوان فروشنده در آن ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام کاملاً رایگان است. سپس فایل پروژه خود را در قسمت کالا از صفحه کاربری آپلود نمایید. فایل شما توسط مدیر سایت بررسی خواهد شد و پس از تایید، آنلاین و قابل خرید می‌شود. پس از هر بار فروش پروژه، مبلغ طبق قرارداد به حساب شما واریز می‌گردد.